Hakkımızda

Mamülcüoğlu İşletmeleri LTD 1919 yılında aile işletmesi küçük bir imalathanede serüvenine başlayan 3. Nesil unlu mamüller ve pastacılık alanında hizmet veren yerli ve milli bir kuruluşumuzdur. Üretimine başlangıç 5 çeşit ürününü üstün kalite ve üstün hijyen anlayışıyla 350 ürün kapasitesine çıkararak geleneksel değerleri koruyarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bir marka haline geldi  Ülkemizin değeri ve özelliği haline getirdiği ürünleri dünyanın birçok noktasına ulaştırarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tatlarını birçok insana ulaşarak ülke tanıtımında rol alma noktasına kadar gelen firmamız toptan ve perakende olarak yaptığı üretiminde dünya gıda kodeksi kurallarına uygun üretim anlayışıyla hizmet vermektedir. Hizmet Kalitesi Anlayışı dededen babaya ve bizlere verilen en büyük mirastır, bu nedenle anlayışla verdiğimiz değer ve kıymetin taktiri başarımızın sonucu olarak nitelendiririz Mamülcüoğlu’nun en büyük farkı Kalite Yüksek Hijyen ve gelenekselliğe bağlılıktan gelir.

Facebook

İşletmemizle ilgili bütün haber ve kampanyalara facebook adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Whatsapp

+90 542 867 2277 İşletmelerimize gelemiyorsanız Whatsapp sipariş hattımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

İnstagram

İşletmemizle ilgili bütün haber ve kampanyalara Instagram adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Hikayemiz

Firmamız temel politikaları, Ürünleri, gıda güvenliği yönetim sisteminin ve kalite yönetim sisteminin geliştirilmesi ve yürütülmesinde, operasyonlarının öncesinde ve sonrasında gıda zinciri etkilerini dikkate alarak, çevre sağlığı , iş ve işci sağlığı, ve temizlik kurallarına uyarak, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretmek, Ürün yelpazesinde, asırlık tecrübemizle, geleneksel damak zevki olan tuzlu, şekerli ve unlu mamullerimizi doğal, kimyasal katkısız ürünlere ağırlık vererek, teknolojisini ve ürün çeşitliliğini geliştirmek, sektörde öncü ve yenilikçi olmak yaklaşımını sürdürmek Müşterilerinin memnuniyetinin sürekliliğini garanti altına almak.

Tedarikçilerimizi değerlendirerek ve tedarikçi takip sistemimizi geliştirerek, kaliteli ve sağlıklı hammadde temin etme yeterliliğimizi arttırmak,Tüm faaliyetlerimizi, imalat ortamımızı ve hijyen sağlamaya yönelik tedbirlerimizi “sürekli gelişim” felsefesiyle değerlendirmek ve geliştirmektir.Yönetimimiz, kalite yönetim sistemimizin işleyişi için ihtiyaç duyulan tüm kaynakları sağlayacağını taahhüt etmektedir. Personelimizin de ellerinden gelenin en iyisini yaparak, ortak başarımız ve sektörde liderlik ve yenilikçilik amacımız için çalışacağına inancımız tamdır.

Ödüller ve Plaketler